Saloos ponúka širokú škálu masážnych olejov

Oleje Saloos – uponáhľaná doba, stres, práca a nepravidelná strava. To sú najčastejšie príčiny našej nepohody a nesprávneho životného štýlu. Ako si však môžeme pomôcť? Čo robiť, ak sa chceme cítiť príjemne, vyrovnane a harmonicky?

Môžeme upraviť stravu, začať sa venovať športu, praktizovať relaxačné techniky, no najjednoduchším a najľahším spôsobom je napríklad masáž.

Masáž okrem iného prispieva k celkovej regenerácií organizmu, ľahšiemu zvládaniu stresu a fyzickému i psychickému uvoľneniu. Odborníci ju odporúčajú aspoň jedenkrát týždenne a pre profesionálnych športovcov aj dvakrát týždenne.

masaz-saloos-ilustračný obrázok

Masáž je činnosť, ktorá zahŕňa pôsobenie na mäkké tkanivá na zlepšenie fyzickej a psychickej stránky človeka a je to najstarší a najprirodzenejší spôsob liečby tela ale i ducha. Masáž si môžete nechať urobiť doma- partnerom, členom rodiny alebo kozmetičkou či profesionálom – masérom v relaxačnom štúdiu.

Nevyhnutnou súčasťou každej masáže je masážny olej. Tie boli súčasťou masáží už v dávnych dobách až 1000 rokov pred našim letopočtom. Platón i Sokrates spomínali masážne oleje, ktoré uvoľňujú bolesť.

Masážne oleje aj vyživujú.

V súčasnosti existuje mnoho druhov masážnych olejov s bohatým využitím. Masážne oleje obsahujú zložky určené na rôzne typy pokožky, ktoré ju čistia a vyživujú. Vďaka nim je možné vykonať masáž svalov tak, že nedôjde k veľkému treniu pokožky.

Masážne oleje Saalos

Saalos má v ponuke okrem kozmetiky aj širokú škálu masážnych olejov, ktoré sa ľahko vtierajú do najhlbších vrstiev pokožky a nie sú mastné, takže Vám na tele neostanú po oleji stopy. Navyše, sú vyrobené z vybraných rastlín lisovaných za studena, čiže sa do pokožky nedostanú žiadne toxické látky ani umelé prísady, ale iba čistá príroda. Tak Vám nehrozia žiadne alergické reakcie, upchanie pórov alebo podráždenie pokožky.

Masážny olej z rady Saloos je olej Deväť kvetov. Ocenia ho najmä ľudia s bolesťami chrbtice, svalov a kĺbov. Ak máte napäté alebo unavené svaly, uľaví sa Vám od bolesti. Navyše prekrví, prehreje a zregeneruje svaly. Takisto pomôže vtedy, ak Vás bolí krčná chrbtica. Ak ste prechladnutý, treba ho jemne vmasírovať do pokožky. Obsahuje mätu piepornú, gáfrovník a eukalyptus.

Masážny olej Relax je olej, vďaka ktorému sa príjemne uvoľníte, ak ste psychicky alebo fyzicky vyčerpaný. Pomôže obnoviť fyzickú kondíciu organizmu a takisto už večer nebudete musieť počítať ovečky a spánok príde prirodzene. Keďže navodzuje príjemnú náladu, budete sa na svet pozerať optimistickejšie. Relax olej obsahuje bergamot a ružové drevo, ktoré sú účinné pri bolestiach hlavy a nespavosti. Lemongrass- citrónová tráva zase lieči drobné poranenie a a zmierňuje opuchy.

Levanduľový olej je posledný z ponuky firmy Saloos, ktorý Vám predstavíme. Jeho jedinou olejovou zložkou je levanduľa, ktorá má všestranné využitie. Upokojuje pokožku po opaľovaní, zmierňuje menštruačné bolesti, stres, napätie a navodzuje zdravý spánok. Navyše, sa dá použiť i na detskú pokožku.

Ak budete pri masáži používať masážne oleje Saloos, podporíte vlastné ozdravné procesy v tele a navyše dosiahnete: relaxáciu, zmiernenie bolesti, posilníte imunity, zbavíte sa únavy a svalového napätia. Pokožka sa stane vláčnou a jemnou a bude tak odolnejšou voči vonkajšiemu prostrediu.

Náš tip pre Vás

Ak chcete pocítiť dobrú úľavu po masáži skúste – konská masť Forte hrejivá je unikátny bylinný balzam so zosilneným účinkom vyrobený z 25 druhov bylín. Kombinuje uvoľňujúce účinky silíc s priaznivým pôsobením výťažkov z bylín. Balzam rýchlo vyvolá intenzívne prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje pôsobenie účinných látok a tým urýchľuje rekonvalescenciu.

Views: 1