Konopa siata, kozmetika a prípravky

Konopa siata je v kozmetike používaná pre svoje výrazné liečebné účinky. V posledných rokoch bola vo svete vypracovaná celá rada vedeckých štúdií, ktoré potvrdili účinnosť konope v medicíne.

Konopa siata krem na ruky - obrázok

Konopa má výrazné protizápalové, hojivé, analgetické, antibakteriálne a antivirálne účinky. Prináša úľavu a rýchle zahojenie aj pri bežných zdravotných problémoch. Táto bylina účinne pomáha nielen v prípade vážnych chorôb, ale aj pri lokálnej aplikácii v podobe tinktúr alebo mastí.

Správne zvolené konopné kozmetické prípravky môžu byť riešením pre každodennú dlhodobú starostlivosť o pokožku s prejavmi akné, lupienky, atopia a ekzémov.

Konopné semená a olej sú jedným z najlepších zdrojov esenciálnych mastných kyselín. Okrem vzácne kyseliny gamma – linolénovej obsahujú omega 3-6 v dokonalom pomere 1: 3. Konope obsahuje všetkých 8 esenciálnych mastných kyselín, ktoré si ľudské telo nevie až na výnimky, samo vyrobiť.
Konopný olej je dermatologicky bezpečný, pokožku premasťuje, zvláčňuje, mierni prípadné podráždenie rovnako ako prejavy svrbenia.

Konopné prípravky ocenia aj ľudia so suchou, drsnou, praskajúce pokožkou. Vlasové prípravky s obsahom konope dodávajú vlasom lesk a vitalitu, zároveň prispievajú k optimálnemu stavu vlasovej pokožky. Veľmi dobré účinky pri starostlivosti o natiahnuté svaly, šľachy a kĺby vykazujú špeciálne masážne gély a masti s konopným olejom a extrakty

Prípravky z konope od Annabis

Annabis je česká firma so sídlom v Olomouci. Zaoberá sa výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. V ponuke nájdete kvalitný sortiment s širokým využitím, výrobky sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Čo Vám Annabis ponúka:

 • Pohyb a bolesť:
  Arthrocann Collagen (kĺbová výživa), Arthrocann gél, mentol Arthro gél, Dolorcann, Konopná masť (kĺby, svaly, šľachy, chrbát)
 • Starostlivosť o celé telo:
  Varicann gél Q10 (ťažké nohy), Handcann Q10 (ruky, nechtové lôžka), Balcann (koža, regenerácia), Balcann Dubová kôra gél / masť (praskliny, koža), cannoli olej (masáže, kúpele, vlasy) , Orcann (zuby, ďasná)
 • Bioaktívna kozmetika:
  Cremcann Hyaluron, Cremcann Q10, Cremcann Q10 men, Cremcann Omega 3-6 (pleť, vrásky, regenerácia), Cremcann Silver (pleť, akné), Lipsticann (balzam na pery)
 • Bath & shower:
  Bodycann shower gel (sprchovací gél), Bodycann shampoo (šampón pre poškodené vlasy), Bodycann body milk (telové mlieko)
 • Detská séria:
  Bodycann shower gel KIDS & BABIES (detský sprchovací gél), Bodycann shampoo KIDS & BABIES (šetrný detský šampón), Bodycann body milk (telové mlieko)
 • Zdravá výživa:
  100% Bio konopný olej (zdravie životný štýl)

CannamediQ® Hypetezin: Starostlivosť o srdce a cievy s pomocou prírody!

Hľadáte prirodzený spôsob, ako si udržať zdravé srdce a cievy? CannamediQ® Hypetezin je tu pre vás! Táto jedinečná kombinácia konope a hlohu vám pomôže regulovať krvný tlak a celkovo posilniť váš kardiovaskulárny systém.

Čo robí CannamediQ® Hypetezin tak výnimočným?

 • Sila konope a hlohu: Tieto dve bylinky sa spájajú v synergii, aby podporili normálnu funkciu krvného tlaku a zmiernili nervové napätie, ktoré môže ovplyvňovať váš tlak.
 • Extrakt z vínnej révy: Táto zložka podporuje zdravie srdca, ciev a celého kardiovaskulárneho systému. Naviac, vďaka svojej antioxidačnej aktivite, chráni cievy a žily a prispieva k ich dobrej funkčnosti.
 • Šafran: Pomáha upokojiť nervy a zmierniť podráždenosť, čím prispieva k celkovej pohode a znižuje stres, ktorý môže mať negatívny vplyv na krvný tlak.
 • Extrakt zo zeleru: Podporuje vylučovanie prebytočnej vody z tela, čím pomáha regulovať krvný tlak.
Konopa siata - pripravok na tlak

CannamediQ® Hypetezin je súčasťou radu unikátnych produktov, ktoré využívajú silu konope na podporu zdravia. Všetky produkty radu CannamediQ® kombinujú vysokoaktívny konopný extrakt s prírodnými zložkami, vitamínmi a minerálmi pre komplexnú starostlivosť o váš organizmus.

Doprajte svojmu srdcu a cievam to najlepšie s CannamediQ® Hypetezin! Vyskúšajte ho už dnes a presvedčte sa sami o jeho blahodárnych účinkoch!

Poznámka: Pred použitím akéhokoľvek výživového doplnku sa odporúča poradiť sa s lekárom.


Views: 0