Eucerin Q10 krém, účinný proti vráskam

Každý starneme a zmeny sa prejavia aj štruktúre kože. S rastúcim vekom sa vrstva kože stávacitlivejšou na UV žiarenie. Pleť je menej odolná a častejšie reaguje podráždením.
Znižuje sa pružnosť a pleť je náchylnejšia na poškodenie a praskanie kapilár. Znížený krvný obeh znamená menej efektívny prívod živín a kyslíka k povrchu pleti. Následkom toho pleť stráca svoj mladistvý vzhľad.

Bráňte sa

Existuje rad účinných zložiek, ktoré preukázateľne redukujú  príznaky starnúcej pleti.

Koenzým Q10 
je látka prirodzene sa vyskytujúca v tele, ktorá pomáha bunkám premieňať živiny na energiu. Kozmetické výrobky, ktoré obsahujú koenzým Q10, dodávajú bunkám energiu, posilňujú ich a podporujú bunkovú regeneráciu.

Riešenie
Rad Eucerin Q10 ACTIVE preukázal dobrú kožnú znášanlivosť i u citlivej pleti a vďaka koenzýmu Q10 má navyše omladzujúce účinky.

Eucerin Q10 ACTIVE

Zloženie bez parfumácie, farbív, alkoholu a parabénov je vhodné i pre veľmi citlivú pleť, ktorá sa ľahko podráždi. Pravidelným používaním pleť získa hladší a pevnejší vzhľad.


EUCERIN Q10 Active denný krém proti vráskam

Eucerin denný krém ilustračný obrázok

Vyhladzujúci denný krém
Ošetrujúci denný krém pre citlivú pleť s koenzýmom Q10, ktorý navracia bunkám energiu a pomáha zabrániť príznakom predčasného starnutia.

EUCERIN Q10 Active nočný krém proti vráskam

Eucerin nočný krém ilustračný obrázok

Krém s bohatou textúrou pre výživu citlivej pleti a redukciu vrások. Koenzým Q10 navracia bunkám energiu a podporuje regeneráciu pleti počas noci.

Rad Eucerin Q10 ACTIVE pre citlivú pleť chráni pleť pred predčasným starnutím.


Ďalšia ponuka prípravkov EUCERIN:

Máte skúsenosti s kozmetikou radu Eucerin ? skúste poradiť aj iným.

Značka Eucerin – patrí medzi svetovú špičku v oblasti dermokozmetiky. Unikátne zloženie a inovatívne technológie poskytujú Vašej pleti a pokožke všetko, čo potrebuje.

Obrázok - Eucerin ponuka prípravkov

Eucerin ponuka prípravkov

Views: 1