Múdra huba – proti pliesňam a zápachu nôh

Jedným z najfrekventovanejších mykotických ochorení je pleseň na nohách, ktorá zvyčajne začína nenápadne. „Na nohách sa mykóza rozvíja najčastejšie medzi štvrtým prstom a malíčkom. Koža v prvých fázach zmäkne, začervená a začne sa olupovať či praskať. Neskôr sa objavujú zapálená ložiská, ktoré môžu intenzívne svrbieť a páliť, „hovoria odborníci.

Pri neliečení sa môže infekcia rozšíriť na celé chodidlo. „Ako prevenciu je vhodné obuv v lete pravidelne vetrať a používať spreje či krémy, ktoré bojujú nielen s baktériami, ale aj zápachom. Po kúpeli je ideálne nohy dôkladne vysušiť uterákom, ktorý je určený len pre túto časť tela, „

Mykóza môže postihnúť v podstate ktorúkoľvek časť tela: oblasť v podpazuší a pod prsiami, trup, kožné záhyby i slabiny. Infekcia je v tomto prípade charakteristická škvrnami sa začervenaním na okrajoch, šupinatením alebo tvorbou pľuzgierov.
Českí vedci objavili novú hubu, ktorá vylieči všetky mykózy ľudského tela

Ako efektívne liečiť mykózu?

Českí vedci prišli s revolučným objavom. Našli hubu, ktorá si poradí s plesňami, mykózou, atopickým ekzémom aj zápachom nôh.

Táto huba ľudovo nazývaná „múdra huba“ je mikroorganizmus Pythium oligandrum.
„Múdra huba je taký upír. Vytvára vlákna, ktoré penetrujú do patogénnych plesní a vysáva z nich živiny pre svoju reprodukciu. Keď ich zahubí hladom, ich aktivita ustane a mykóza odrastá s nechtom alebo kožou, „vysvetľuje mikrobiológ, MUDr. Karel Mencl, podľa ktorého sa vďaka tomuto objavu podarilo nájsť spôsob ako sa definitívne zbaviť mykózy, vaginálne mykózy, zápachu nôh, lupienky, atopického ekzému a nežiaducich príznakov na pokožke diabetikov.

Na vaginálnu mykózu môžete použiť kúpeľ s múdrou hubou Feel Fresh

BIODEUR proti zápachu nôh

Biodeur dezodorant je ekologicky čistý kozmetický prípravok obsahujúci Múdru hubu (Pithium Oligandrum) s antimykotickým účinkom, ktorý spoľahlivo zamedzuje zápachu nôh, obmedzuje potivosť a má výrazné antimykotické vlastnosti na pokožku, medzi prstami a pod nechtami.


Kedy Biodeur – múdra huba pomáha:

  • Použite aj pri náznakoch pachových, hyperhydrotických a mykotických ťažkostiach,
  • výrazne obmedzuje hyperhydrotické stavy (nadmerné potenie),
  • múdra huba priaznivo pôsobí proti plesniam a candidám na chodidlách, v medziprstových a na koži,
  • uľahčuje samovoľné odstraňovanie stvrdnutej kože z nôh,
  • múdra huba odstraňuje zápach a mykózy z nosenej obuvi

Views: 7