Cemio Kamzík

Cemio KAMZÍK®je prípravok na pomoc vašim kĺbom, ktorý ako jediný v Slovenskej republike obsahuje kombináciu natívneho kolagénu NCI®, natívneho kolagénu NCII® a vitamínu C. Tým sa odlišuje od všetkých ostatných kolagénových prípravkov na trhu.

Pre koho je určený Cemio Kamzík

Pre takých, ktorí potrebujú oživiť chrupavku, podporiť zdravý rast kĺbov alebo zvýšiť ich pohyblivosť.
Skrátka pre každého, kto nadmerne zaťažuje kĺby (ťažko pracujúci, aktívni aj rekreační športovci, ľudia s nadváhou), starší ľudia, staršie deti a dospievajúca mládež v období rastu.

Čo Cemio Kamzík obsahuje:

  • Kolagén typu I – je prítomný v šľachách, väzivách a kostiach, kde vytvára pomerne silná vlákna. Kolagén typu I je najrozšírenejším typom kolagénu. Vyskytuje sa aj v pokožke, má preto významný vplyv na jej vzhľad a kvalitu.
  • Kolagén typu II – sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tu vytvára husté priestorovej siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Kolagén typu II držia chrupavku pohromade a zabezpečuje jej pevnosť a odolnosť.
  • Vitamín C – je nepostrádateľnou látkou pre správnu tvorbu kolagénu v organizme. V prípade jeho nedostatku sa v tele nevytvára plnohodnotný kolagén (vlákna nemajú správnu, dostatočne pevnú štruktúru), čo sa prejavuje deštrukciou spojivových tkanív.

Kolagén má z hľadiska správneho fungovania pohybového aparátu kľúčovú úlohu – udržiava spojivového tkaniva svalov, šliach, kostí i chrupaviek dostatočne pevné a odolné záťaži.


Podľa spotrebiteľskej štúdie, až 99 % užívateľov potvrdilo, spokojnosť s prípravkom Cemio Kamzík!

Obsahuje jedinečnú kombináciu natívneho kolagénu NC I® a NC II® v špičkovej kvalite CollPure®, ktorá zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok. To znamená, že všetky obsiahnuté látky sú telu vlastné a bezpečné pri dlhodobom užívaní.

Cemio Kamzík ilustračný obrázok

Kde kúpiť

Prípravok môžete  kúpiť v lekárňach alebo aj priamo tu
Balenie: 60 kapsúl, kúra na 2 mesiace.

Skúsenosti s prípravkom
Ak máte skúsenosť s uvedeným prípravkom Cemio Kamzík napíšte ju do komentárov.

Views: 0