PROENZI ArthroStop Rapid Plus

PROENZI ArthroStop Rapid je výživový doplnok, ktorý sa propaguje na podporu zdravia kĺbov, najmä pre ľudí so zvýšenou záťažou kĺbov.

Ak sú vaše kĺby už staršie, alebo mladšie, určite im neuškodí, ak im pravidelne servírujete kvalitnú kĺbovú výživu. Je ale dôležité brať na vedomie, že nie každá, ktorá sa predáva v obchode, alebo v lekárni, je dostatočne kvalitná. 

Správna výživa je pre vaše kĺby veľmi dôležitá. Ak trpíte bolesťami kĺbov alebo obmedzenou hybnosťou, kúpte si účinné prípravky pre podporu hybnosti kĺbov a reparáciu poškodenej chrupavky. Kĺbová výživa napomáha k výžive kĺbov aj k rýchlejšej regenerácii po zranení. Tiež chráni, regeneruje a posilňuje kĺby, šľachy, chrupavky a väzivá.

Ak trpíte problémom kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov chrbtice a malých kĺbov rúk, tak potom je tu pre vás prípravok Proenzi Arthrostop.

PROENZI – Rapid+

ArthroStop Rapid Plus obsahuje Boswellin®, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a špeciálny ExPur complex. Boswellin® je bylinný výťažok z Boswellia serrata, ktorý pomáha udržiavať zdravé a pružné kĺby.

Proenzi ilustračný obrázok
  • Glukozamín a chondroitín sú základné stavebné prvky kĺbových chrupaviek a ďalších spojivových tkanív.
  • Obsahuje Boswellin® Patentovaný extrakt z rastliny Boswellia serrata, o ktorom sa tvrdí, že podporuje zdravie a flexibilitu kĺbov. Pomáha udržiavať kĺby zdravé a pružné.
  • Kolagén typu II je základný stavebný prvok kĺbových chrupaviek.
  • Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek a kostí.
  • Odporúča sa pri zvýšenej záťaži nosných kĺbov (ťažká fyzická práca, športové aktivity, nadváha).

Účinok doplnku Proenzi ArthroStop Rapid Plus sa ako pri každom regeneračnom prípravku dostaví po určitom čase. Tento výživový doplnok vám a celej rodine bude pomáha pri zlepšení pohyblivosti a regenerácii chrupaviek, kĺbov a kostí. Vďaka tejto skvelej vlastnosti zmierňuje bolesti.

  • Proenzi ArthroStop Rapid je výživový doplnok, nie liek. To znamená, že existuje menej regulácie týkajúcej sa tvrdení o jeho účinnosti.
  • Hoci niektoré štúdie naznačujú, že glukozamín a chondroitín môžu mať prospech pre zdravie kĺbov

V akom balení sa predáva:

  • PROENZI ArthroStop Rapid Plus tbl 1×90 ks
  • PROENZI ArthroStop Rapid Plus tbl 1×180 ks + DARČEK Proenzi Arthrostop krém 100ml zdarma

Ak máte o prípravok záujem pozri viac >>


Views: 0