SÉbium Global – starostlivosť o aknóznu pokožku

Sébium je rad produktov špeciálne vyvinutých pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pokožku a zahrňuje komplexný program hygieny, starostlivosti a doplnkovej starostlivosti. Bioderma Sébium Global je určená pre všetkých, koho trápi lesklý vzhľad pleti, rozšírené póry, ľahké aj stredne ťažké a ťažké formy akné.

Používaním produktov radu Sébium pleť získava späť svoju stratenú rovnováhu a dochádza k zjemneniu celkovo zhrubnutého povrchu pleti.

Všetky produkty radu Sébium obsahujú unikátny patent Fluidactiv®, vďaka ktorému pôsobí nielen na prejavy, ale aj na príčiny mastnej a aknóznej pokožky. Zaisťuje tak maximálnu účinnosť, dermatologickú bezpečnosť a toleranciu všetkých prípravkov.
Patentovaný komplex Fluidactiv® reguluje kvalitu a zloženie kožného mazu, znižuje prejavy začervenania a obmedzuje tak vznik akné. Zabraňuje oxidácií skvalénu, čím kožný maz rozpustí a ten ľahšie odteká kožnými pórmi a neupcháva ich. Sébium obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti.

Riešenie na akné

Produkt Sébium Global je riešením pre všetkých, ktorí pravidelne navštevujú dermatológa a rieši akné či už lokálnymi, ako aj celkovými liečivými prípravkami. Je však tiež ideálnym pomocníkom v prípade, kedy nechceme ihneď zvoliť dermatologickú liečbu alebo potrebujeme udržať jej výsledky.

Sébium Global je inovatívny produkt, ktorého výnimočnosť spočíva v spojení aktívnych účinných látok. Jeho zložky spoločne pôsobia na všetky príčiny aj prejavy akné, vrátane zmien v zložení kožného mazu, a tým sa stáva jediným dermokozmetickým produktom svojho druhu na trhu.

Unikátne spojenie patentu Fluidactiv® a látky nazvanej Bakuchiol obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti. Bakuchiol je jediná známa látka, s výnimkou izotretinoinu, ktorá pôsobí na všetky príčiny vzniku akné, avšak bez nežiaducich účinkov.

Svojím pôsobením zvyšuje účinnosť dermatologickej liečby a výrazne zlepšuje kvalitu života našich zákazníkov.

Sébium Global je teda globálnym riešením pre všetky formy akné, od najľahších až po tie najťažšie…

zdroj: Bioderma

Sébium Global

Vyskúšajte aj vy tento fajn gél.g
Ľahko sa rozotiera, a veľmi rýchlo sa vsaje do pokožky, takže hlavne ráno nemusíte zbytočne dlho čakať na to, kým sa vsaje, aby ste si mohli naniesť make-up.

Ma jemnú, nevtieravú vôňu a pleť udržiava v lepšom stave.

kúpiť v obchode
obrázok sébium global

Bioderma Sébium Global: Aktívna ochrana a ošetrenie proti akné

Bioderma Sébium Global je vyvinutý špeciálne pre pleť náchylnú k akné, s cieľom poskytnúť účinnú ochranu a ošetrenie. S kombináciou účinných zložiek, tento krém cieľovo bojuje proti akné a zlepšuje celkový stav pleti.

Aktívne látky a ich účinky:

 1. Kyselina Citrónová (Citric Acid):
  • Kyselina citrónová má exfoliačné vlastnosti, ktoré pomáhajú odstraňovať odumreté bunky a zlepšovať textúru pokožky.
  • Taktiež pomáha vyrovnávať pH pokožky a zabraňuje tvorbe nových akné.
 2. Salicylová Kyselina (Salicylic Acid):
  • Salicylová kyselina je známa svojimi protizápalovými a exfoliačnými vlastnosťami.
  • Čistí póry, zabraňuje tvorbe nových akné a zlepšuje vzhľad pleti.
 3. Zinečnatý Glukonát (Zinc Gluconate):
  • Zinečnatý glukonát má antibakteriálne vlastnosti a pomáha redukovať prebytok kožného mazu, čím znižuje vznik akné.
 4. Bakuchiol:
  • Bakuchiol je prírodná alternatíva k retinolu, ktorá stimuluje obnovu pokožky a zlepšuje jej textúru bez vedľajších účinkov.
 5. Glycyrrhetinic Acid:
  • Glycyrrhetinic Acid má upokojujúce vlastnosti, ktoré zmiernujú začervenanie a podráždenie spojené s akné.
 6. Ginkgo Biloba Leaf Extract:
  • Extrakt z listov ginkgo biloba je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a podporujú jej regeneráciu.
 7. Rhamnose:
  • Rhamnose je prírodný cukor, ktorý stimuluje produkciu kolagénu a elastínu, čím zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.

Bioderma Sébium Global je spoľahlivým spojencom v boji proti akné a nepravidelnostiam pleti. S využitím jemných, ale účinných zložiek poskytuje tento krém aktívnu ochranu a ošetrenie, ktoré pomáhajú obnoviť zdravú a vyrovnanú pleť. S jeho pravidelným používaním môžete dosiahnuť čistú, jasnú a bezchybnú pleť, na ktorú budete hrdí.

Viac o prírodnej kozmetike Bioderma si môžete prečítať v samostatnom článku.


Views: 0