Prírodná kozmetika Bioderma je fajn

Bioderma je super. Najlepšie na nej je to, že ma také množstvo výrobkov, že každý si z nej vyberie čo potrebuje.

Bioderma Laboratories je súkromná francúzska farmaceutická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na liečbu dermatologických problémov, ako aj na pediatriu, regeneráciu buniek a starostlivosť o vlasy.

Spoločnosť Bioderma má za sebou viac ako dvadsaťročnú skúsenosť s tvorbou dermatokozmetiky. Vedenie firmy sídli vo francúzskom Lyone a úzko spolupracuje so svetovými dermatológmi a významnými výskumnými centrami.

Ako si vybrať z ponuky Bioderma

Pozrite si označenie jednotlivých výrobkov podľa typu pleti alebo starostlivosti. Verím, že pomôže pri výbere prírodnej kozmetiky Bioderma.

BIODERMA SENSIBIO – Citlivá pokožka

Citlivá pokožka sa prejavuje pocitmi pálenia a rozšíreným, alebo lokalizovaným začervenaním. Ľahko sa dehydratuje a následná suchosť vedie k ďalšiemu oslabeniu a sprevádzajú ju pocity napnutia pleti.
V závislosti od pôvodu, rozsahu, štádia citlivosti kože a od diagnózy stanovenej odborníkom, Sensibio  ponúka kombináciu aktívnych zložiek a vhodnej textúry. Citlivá pokožka sa ľahko sa dehydratuje a následná suchosť vedie k ďalšiemu oslabeniu a sprevádzajú ju pocity napnutia pleti. A prejavuje sa pocitmi pálenia a rozšíreným, alebo lokalizovaným začervenaním.

BIODERMA HYDRABIO – Dehydratovaná a citlivá pokožka

Je, rad prípravkov na dehydratovanú a citlivú pokožku, prinavracia pokožke stratenú schopnosť hydratácie a pomáha budovať jej vlastné obranné mechanizmy.

Bioderma-obrazok - podla-znaciek


BIODERMA PHOTODERM – Slnečná ochrana

Produkty z rady Photoderm sa v posledných rokoch stali najpredávanejšími opaľovacími krémami v lekárňach a najčastejšie odporúčanými dermatológmi a pediatrami v ordináciách a to vďaka vysokej fotostabilite, unikátnemu patentu bunkovej bioochrany a ideálnemu pomeru UVB / UVA.
Patent Bunkovej Bioochrany® pohlcuje negatívne účinky UVA žiarenia, ktoré pokožku poškodzujú a tá tak stráca svoju prirodzenú elasticitu.

BIODERMA ATODERM – Suchá pokožka

V závislosti od pôvodu, rozsahu a štádia suchosti vašej kože, Atoderm vám navrhne špecifické výrobky na hygienu a starostlivosť, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a prinavrátia jej jemnosť a optimálnu schopnosť hydratácie.

BIODERMA SÉBIUM – Mastná pokožka

Pleťové kazy rôznej veľkosti, môžu pretrvávať až do dospelosti. V závislosti od stavu vašej pokožky a rady odborníka, prípravok Sébium predstavuje pre zmiešanú, alebo mastnú pleť účinné riešenie kombináciou hygieny a starostlivosti o pokožku.

BIODERMA NODE – Vlasy a pokožka

V závislosti od pôvodu, rozsahu, štádia vášho problému a diagnózy určenej odborníkom, Nodé ponúka vašim vlasom a pokožke na hlave kombináciu aktívneho princípu a vhodnej textúry, so zárukou vynikajúcej tolerancie.

BIODERMA ABCDerm – Detská pokožka

Pokožka dieťaťa je jemná a občas býva podráždená. Na jej vyčistenie potrebujete mimoriadne jemné výrobky pre hygienu, ktoré sa ľahko používajú.Pokožka vášho dieťatka je mimoriadne jemná a rovnako ako u dospelých slúži ako ochrana a bariéra medzi vonkajším a vnútorným prostredím.
Rad BIODERMA Pediatric pozostáva z jemných hygienických výrobkov a výrobkov starostlivosti o pokožku, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre bábätká a deti. Spĺňa požiadavky rodičov aj detských lekárov.

WHITE OBJECTIVE – Pigmentové škvrny
Spoločnosť BIODERMA ponúka v rade White Objective úplnú škálu zosvetľujúcich toaletných potrieb a výrobkov starostlivosti o pokožku, zbavujúcich pigmentových škvŕn, osobitne vyvinutých pre ľudí s citlivou pokožkou, ktorí chcú efektívne bojovať proti problémom s pigmentáciou..

  • MATRICIANE – Boj proti vráskam
  • Matriciane je úplne nová rada, ktorá je určená pre ženy od 25 rokov do 45+. Rad prestavuje štyri prípravky na prevenciu a redukciu vrások.
  • Matriciane Multi-Defense krém je revitalizačný krém určený pre vek 25+
  • Matriciane Rides je už proti-vráskový krém ktorý vypĺňa vrásky a ryhy pre vek 35+
  • Matriciane Fermeté je liftingový Matrix krém, ktorý spevňuje a tonifikuje pleť pre vek 45+
  • Matriciane Sérum je intenzívna, regeneračné a omladzujúce sérum, ktoré obnovuje pevnosť a pružnosť pleti.

CICABIO – Hojenie pokožky
Ak je pokožka narušená, poškodená alebo podráždená je oveľa citlivejšia a prípustná na vonkajšie útoky i jej vzhľad je poškodený. Je preto potrebné sledovať rôzne etapy jej rekonštrukcie pre dosiahnutie vysokej kvality uzdravenej pokožky. Rada Cicabio udržuje správnu rovnováhu pre perfektný výsledok.Views: 0